Επισκόπηση
Προσδιορισμός
AT080TN03 V.8

AT080TN03 V.8 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | AT080TN03 V.8 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN03 V.8 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | AT080TN03 V8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
AT080TN03 V.8 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 116 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.0736×0.2070 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2208×0.2070 mm (H×V) |
| Βάρος | 0.156Kgs |
| Επιφάνεια | Antiglare |
| Ενεργός χώρος | 176.64×99.36 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 179.64×102.96 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 192.8×116.9 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 4.7/6.0 (Typ./Max.) mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
AT080TN03 V.8 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 250 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
AT080TN03 V.8 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Αντίστροφη σάρωση | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 2.925W (Typ.) |
AT080TN03 V.8 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 20K(Min.) (Hours) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 2.1W (Typ.) |
AT080TN03 V.8 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 250/300mA (Typ./Max) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 0.825W (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - MDF76LBRW-30S-1H(58), Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
